• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 22

    lis

    2021

Nowości na IFA 2019 | Para bezprzewodowych słuchawek od Adidasa

Adidas zaprezentował bezprzewodowe słuchawki zaprojektowane specjalnie dla biegaczy. Nowa seria została opracowana we współpracy ze Szwedami z Zound Industries, znanymi z produkcji słuchawek Urbanears i Marshall.

Adidas powiedział, że konstrukcja i dźwięk nowych bezprzewodowych słuchawek są zaprojektowane tak, aby wspierać sportowców każdego dnia "na każdym kroku od rozgrzewki, poprzez trening, aż do regeneracji".

Pierwszym modelem jest FWD-01, model wewnątrzkanałowy, przewodowy. Wytrzymają 16 godzin na jednym ładowaniu przez USB-C. Wymienne końcówki skrzydeł i dzianinowa linka z kontrolkami powinny zapewnić komfort podczas każdego treningu.

Dzięki magnesom słuchawki można nosić na szyi bez obawy, że się zsuną, a klasa IPX4 oznacza, że są odporne na wilgoć i pot.

Drugi model to nauszny RPT-01, który również posiada klasę IPX4. Słuchawki posiadają wyjmowane, nadające się do prania poduszki na uszy z dzianiny oraz wewnętrzny pałąk. Kolejnym mocnym punktem jest 40 godzin pracy na baterii.

Bezprzewodowe słuchawki Adidas będą dostępne od końca września, a ich sugerowana cena to £130 za model FWD-01 in-canal i £140 za RPT-01 overhead.

Sprzedaż Adidas FWD-01s

Marka: Adidas

Typ słuchawek: bezprzewodowe

Typ słuchawek bezprzewodowych: z przewodem

Dodaj do ulubionych Dla porównania 5&nbsp490&nbspRR. 11&nbsp990&nbspRR. -54% Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd Sprzedaż Adidas RPT-01 Night Grey

Marka: Adidas

Typ słuchawek: bezprzewodowe

Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 20

Dodaj do ulubionych Dla porównania 5&nbsp990&nbspRR. 13&nbsp490&nbspRUB. -56% Na zamówienie Zamówienie przedpremierowe Szybki podgląd

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl