• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 9

    cze

    2022

Odtwarzacz Hi-End Astell&Kern AK380

Co można zrobić, gdy stworzyło się bezwstydnie stylowy flagowy odtwarzacz audio, który z pozoru nie może być już lepszy od tego? Co jeszcze można zrobić, aby zaskoczyć audiofilów i nie tylko? Firma Astell & Kern może stworzyć jeszcze bardziej luksusowy odtwarzacz audio i po raz kolejny zaskoczyć świat. Poznaj najnowszy i najwspanialszy flagowy odtwarzacz klasy high-end firmy Astell & Kern - AK380!

Rok temu koreańska firma pokazała światu model AK240, w cenie 3700 dolarów, w tym roku firma iriver postanowiła przeskoczyć jeszcze wyżej, przełamując standardy jakości i kosztów, wypuszczając na rynek nowy model AK380. Wzornictwo jest nie do opisania: odtwarzacz wygląda bardziej jak arcydzieło nowoczesnej rzeźby niż urządzenie audio. Korpus jest wykonany z duraluminium, materiału stosowanego w przemyśle lotniczym.

Jak zwykle odtwarzacz obsługuje ogromną liczbę rozszerzonych formatów: WAV, FLAC, WMA, MP3, OGG, APE, AAC, ALAC, AIFF, DFF i DSF. AK380 działa w oparciu o zmodyfikowaną wersję systemu Android i ma wbudowaną pamięć o pojemności 256 GB oraz oczywiście gniazdo kart microSD. Odtwarzacz jest również wyposażony w imponującą baterię o pojemności 3400 mAh.

Pod koniec czerwca odtwarzacz będzie dostępny w naszych sklepach w cenie 249 990 rubli. Pospiesz się i zamów go jako pierwszy!

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl