• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 14

    kwi

    2022

Aktualizacja oprogramowania układowego powoduje nieprawidłowe działanie redukcji szumów w słuchawkach Apple AirPods Pro

Firma Apple często publikuje aktualizacje oprogramowania w tle dla swoich słuchawek AirPods i AirPods Pro. Zazwyczaj aktualizacje skupiają się na poprawkach drobnych błędów, ale wydaje się, że ostatnia aktualizacja AirPods Pro wprowadziła kilka znaczących zmian w jakości dźwięku i redukcji szumów. Według użytkowników aktualizacja do wersji 2C54 spowodowała dość znaczny spadek skuteczności redukcji szumów, zwłaszcza w zakresie niskich częstotliwości (tj. zagłuszanie na przykład hałasu ruchu ulicznego lub silnika).

Choć firma Apple oficjalnie nie potwierdziła tych skarg, aktualizacja 2C54 dla słuchawek AirPods Pro przestała być dystrybuowana. Zapobiega to instalowaniu aktualizacji przez kolejnych użytkowników, ale nie pomaga użytkownikom, którzy już ją zainstalowali (aktualizacja została pierwotnie udostępniona 16 grudnia i wkrótce potem została wstrzymana).

Aktualizacje dla słuchawek AirPods i AirPods Pro są często udostępniane po cichu, bez ostrzeżenia i instalowane w tle - dlatego większość użytkowników może nawet nie zdawać sobie sprawy, że ich słuchawki AirPods są aktualizowane. Informacje o słuchawkach AirPods Pro można wyświetlić, wybierając kolejno opcje Ustawienia > Podstawowe > Informacje na telefonie iPhone i klikając kartę AirPods Pro, gdy słuchawki AirPods Pro są podłączone.

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl