• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 16

    maj

    2022

Patrzcie, kto przyszedł! Słuchawki Phiaton wreszcie w Rosji

Rok po roku zdobywają prestiżowe nagrody, wygrywają międzynarodowe wystawy, zdobywają nagrody za niezwykłe wzornictwo i zadziwiają ekspertów swoim wyjątkowym dźwiękiem. A teraz, w końcu, dotarły do nas w Rosji! Teraz możesz kupić jasne, stylowe i muzycznie utalentowane słuchawki Phiaton w sklepie Doctorhead. Odświeżona kolekcja Phiaton obejmuje modele na każdy gust, od małych zestawów słuchawkowych Bluetooth po duże designerskie słuchawki.

Bezprzewodowe słuchawki wewnątrzkanałowe PS 210 BTNC, zwycięzcy zeszłorocznych targów CES w Las Vegas, chronią uszy przed hałasem z otoczenia i odtwarzają pełne spektrum częstotliwości dzięki opatentowanemu systemowi MaxBassReflect. A ich niezwykła dwukomorowa konstrukcja łączy potężne brzmienie basów z całkowitym brakiem wibracji i zniekształceń!

Nagrodzone międzynarodową nagrodą za wzornictwo głośniki MS 400 przyciągają uwagę swoją delikatną budową i wyrafinowaną kolorystyką. Miękkie, skórzane poduszki słuchawek nie będą męczyć uszu nawet po wielogodzinnym maratonie muzycznym! Ich konstrukcja jest wykonana z zaawansowanego technologicznie włókna węglowego, zapożyczonego z supersamochodów i wysokiej klasy szwajcarskich zegarków.

Stylowy model Bridge MS 500 zdobył już wiele prestiżowych nagród za wzornictwo, od iF po RedDot, i jest arcydziełem sztuki współczesnej. Nowa 40-milimetrowa membrana zoptymalizowana pod kątem współpracy z cewką została zaprojektowana tak, aby idealnie odwzorować brzmienie każdego instrumentu, od wiolonczeli po gitarę elektryczną.

Zaawansowany aparat słuchowy Chord MS 530 Wireless z aktywną redukcją szumów jest gotowy do pracy nawet w najbardziej wymagających warunkach! Aby zapewnić głębokie, mocne basy, przetworniki są pokryte tytanem, a nowy system filtrowania tłumi 98% niepożądanych dźwięków, dzięki czemu hałas z zewnątrz nie przeszkadza w słuchaniu muzyki. Każdy model Phiaton łączy śmiałe wzornictwo z najnowocześniejszą technologią audio. Chcesz znaleźć odpowiednią dla siebie kombinację? Nasi konsultanci Doctorhead służą pomocą!  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl