• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 24

    maj

    2022

Nowość od legendarnych Niemców! Sennheiser HD 630VB!

Nowość od legendarnych Niemców! Sennheiser HD 630VB! Przyjaciele, wkrótce otrzymamy słuchawki Sennheiser HD 630VB. Pośpiesz się, złóż zamówienie przedpremierowe i jako pierwszy stań się posiadaczem nowej generacji słuchawek dla audiofilów!

W drodze lub w domu, Sennheiser HD 630VB zapewnia oszałamiającą wydajność i ogromną funkcjonalność, jakiej zwykle nie spotyka się w słuchawkach. Zaawansowane przetworniki zapewniają czysty, mocny dźwięk, dzięki czemu można usłyszeć subtelne niuanse ulubionych nagrań muzycznych. Dzięki tym słuchawkom możesz słuchać dźwięku z najwyższym poziomem realizmu! Słuchawki charakteryzują się częstotliwością od 10 do 42 000 Hz, co umożliwia słuchanie nagrań audio wysokiej jakości. Sennheiser HD 630VB dosłownie przejmuje kontrolę nad basem.

Idealne dla wszystkich miłośników muzyki, ponieważ można je zabrać ze sobą. Szeroki zakres funkcji sterowania w słuchawkach pozwala w pełni wykorzystać możliwości urządzenia mobilnego. Za naciśnięciem przycisku można regulować głośność, wybierać utwory lub nawiązywać i odbierać połączenia za pomocą wbudowanego mikrofonu. Składana konstrukcja jest wykonana z wysokiej jakości materiałów. Miękkie, wyjmowane i wymienne poduszki słuchawki oraz regulowany pałąk zapewniają wysoki komfort noszenia nawet podczas najdłuższych podróży. Sennheiser HD 630VB można złożyć do dołączonej torby transportowej w celu ułatwienia transportu. W opakowaniu znajduje się również przejściówka z 3,5 mm na 6,3 mm umożliwiająca podłączenie odtwarzacza HD 630VB do domowego systemu stereo.

Cena za słuchawki 27 990 RUB Złóż zamówienie online lub w jednym z naszych sklepów.

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl