• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 27

    kwi

    2022

Firma Sony zaprezentowała bezprzewodowe słuchawki WH-1000XM4

Podczas wczorajszej premiery firma Sony zaprezentowała model WH-1000XM4, czwartą generację wielokrotnie nagradzanej rodziny bezprzewodowych, pełnowymiarowych słuchawek Sony 1000X z redukcją szumów. W nowej słuchawce zachowano wszystkie zalety technologii WH-1000XM3 oraz dodano inteligentne funkcje, które umożliwiają personalizację i zarządzanie muzyką, poprawiają tłumienie hałasu i automatycznie dostosowują dźwięk otoczenia do preferencji użytkownika, zapewniając doskonały dźwięk.

System ANC jest oparty na tym samym układzie z dwoma mikrofonami na każdej nausznicy i sprawdzonym procesorem redukcji szumów HD QN1, ale wykorzystuje nowy, bardziej zaawansowany algorytm i nowy układ BLUETOOTH Audio SoC (system w układzie scalonym), który rozpoznaje i dostosowuje się do muzyki i hałasu z częstotliwością ponad 700 razy na sekundę.

Nowa wersja technologii DSEE Extreme umożliwia bardziej precyzyjne przywracanie jakości dźwięku utraconej podczas kompresji cyfrowej, co zapewnia maksymalną dokładność odtwarzania. Zaawansowana sztuczna inteligencja analizuje muzykę w czasie rzeczywistym i rozpoznaje instrumenty, gatunki muzyczne i poszczególne elementy każdego utworu, aby odzyskać dźwięki o wysokiej częstotliwości utracone podczas kompresji. Aby stworzyć ten system sztucznej inteligencji, inżynierowie współpracowali z Sony Music Studios Tokyo w celu zebrania danych muzycznych i uzyskania prawdziwej reprezentacji różnych sygnałów muzycznych.

Słuchawki WH-1000XM4 obsługują technologię 360 Reality Audio (w połączeniu ze smartfonem iPhone/Android z zainstalowaną aplikacją do transmisji strumieniowej obsługującą tę technologię). Dźwięk przestrzenny 360 Reality Audio pozwala zanurzyć się w muzyce tak, jakby było się w samym sercu występu na żywo. Dzięki personalizacji za pomocą aplikacji Sony | Headphones Connect słuchacze mogą cieszyć się spersonalizowanym, wciągającym polem muzycznym, które jest idealnie zoptymalizowane dla każdego użytkownika.

Sony WH-1000XM4 Czarny

Marka: Sony

Typ słuchawek: bezprzewodowe

Minimalna częstotliwość odtwarzania, Hz: 4

Dodaj do ulubionych Dla porównania 29&nbsp990&nbspRR. W magazynie W koszyku Kup Szybki podgląd

Adaptacyjna kontrola dźwięku w WH-1000XM4 to inteligentna funkcja, która wykrywa, gdzie jesteś i co robisz, a następnie dostosowuje ustawienia dźwięku przestrzennego, aby zapewnić idealne wrażenia słuchowe. Z czasem funkcja Adaptacyjnej Kontroli Dźwięku uczy się rozpoznawać miejsca, w których przebywasz, takie jak miejsce pracy, siłownia czy ulubiona kawiarnia, i dostosowuje dźwięk do sytuacji. Za pomocą aplikacji Sony | Headphones Connect App można skonfigurować często odwiedzane lokalizacje i preferowane ustawienia, a ustawienia dźwięku przestrzennego będą automatycznie aktualizowane podczas przemieszczania się między różnymi lokalizacjami.

Zupełnie nową technologią w WH-1000XM4 jest Speak-to-Chat, innowacyjna funkcja, która umożliwia prowadzenie krótkich rozmów bez zdejmowania słuchawek, a nawet bez dotykania kubka, jak to miało miejsce wcześniej (choć ta funkcja również została zachowana). Po prostu powiedz coś, a słuchawki rozpoznają Twój głos, automatycznie zatrzymają muzykę i wpuszczą dźwięki otoczenia, dzięki czemu możesz kontynuować rozmowę bez zdejmowania słuchawek! Muzyka zostanie automatycznie wznowiona po upływie 30 sekund od ostatniej wypowiedzi.

Ponadto WH-1000XM4 jest wyposażony w czujniki, które wykrywają, czy słuchawki są założone. Dzięki czujnikowi zbliżeniowemu i dwóm czujnikom przyspieszenia słuchawki automatycznie przerywają odtwarzanie muzyki po ich zdjęciu i wznawiają odtwarzanie po ponownym założeniu, zapewniając w ten sposób prawdziwy komfort użytkowania.

WH-1000XM4 jest wyposażony w nową technologię Precise Voice Pickup. Optymalnie zarządza on pięcioma mikrofonami w słuchawkach i wykonuje zaawansowane przetwarzanie dźwięku, aby wyraźnie i dokładnie odbierać głosy podczas rozmów telefonicznych.

Jednak nie tylko technologia douszna uległa zmianie - słuchawki WH-1000XM4 zostały wykonane z nowych, lżejszych materiałów i wyposażone w nowe, ultra-miękkie, lepiej rozkładające nacisk poduszki oraz wygodniejsze, głębsze poduszki nauszne.

Obsługuje również funkcję multipoint - WH-1000XM4 może być sparowany z dwoma urządzeniami Bluetooth jednocześnie. Gdy nadchodzi połączenie, słuchawki wiedzą, które urządzenie dzwoni i automatycznie łączą się z odpowiednim urządzeniem.

WH-1000XM4 wystarcza na 30 godzin pracy i może być ładowany przez kolejne 6 godzin w ciągu zaledwie 10 minut. Powinien trafić do sprzedaży pod koniec lata, podobnie jak poprzednie modele - w dwóch kolorach. Czekamy na niego z niecierpliwością!


  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl