• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
 • 4

  cze

  2022

Indywidualność od Sony: debiut serii słuchawek H. Ear

Wzornictwo słuchawek H. ear overhead odzwierciedla dynamikę i indywidualność unikalnego stylu młodego pokolenia słuchaczy. Kolory zastosowane przez Sony w modelach z nowej serii są trudne do znalezienia w słuchawkach innych producentów. Żywość i temperament kolorów pozwolą Ci dostosować model do Twojego osobistego stylu.

Seria będzie dostępna w następujących kolorach:

 • błękit wirydianowy
 • czerwień cynobrowa
 • czarny węgiel
 • limonkowo-żółty
 • bordowy róż

Konstrukcja nausznych słuchawek H.ear On jest minimalistyczna. Wkładki douszne mają opływowy kształt i są całkowicie pozbawione zbędnych detali (logo firmy wygrawerowane po lewej stronie pałąka jest ledwie widoczne). Według projektantów firmy Sony struktura obudowy będzie dopasowywać się do kształtu głowy użytkownika, dzięki przemyślanym detalom na pałąku i poduszkach nausznych. W celu zwiększenia mobilności model ten ma składaną konstrukcję i dołączony futerał, dzięki czemu słuchawki można zabrać ze sobą w długą podróż.

W celu zapewnienia najczystszej i najczystszej reprodukcji dźwięku oraz obsługi wysokiej rozdzielczości Hi-Res Audio słuchawki H.ear On wyposażono w 40-milimetrowe przetworniki z miedzianymi membranami, które minimalizują wibracje. Deklarowany zakres częstotliwości wynosi od 5Hz do 60kHz. Słuchawki nauszne są wyposażone w odłączany przewód z wbudowanym mikrofonem i pilotem z 4-żyłową pozłacaną wtyczką mini w kształcie litery L. Bez przewodu słuchawki będą ważyć 220 gramów.

Firma Sony zapowiedziała także słuchawki douszne H.ear. W konstrukcji uwzględniono wszystkie niezbędne szczegóły, aby nadać słuchawkom kształt zapewniający wygodę noszenia. Deklarowana kolorystyka nawiązuje do palety barw firmy H.ear On. Słuchawki H.ear In firmy Sony są wyposażone w 9-milimetrowe przetworniki o wysokiej czułości, które zostały opatentowane przez firmę. Nowość będzie w stanie odtwarzać częstotliwości do 40 kHz, przesyłając dźwięk w formacie Hi-Res Audio.

Oprócz modelu H.ear In firma Sony wprowadziła wersję słuchawek z cyfrową redukcją szumów - Sony H.ear In NC (noise-cancelling). W słuchawkach Sony H.ear In NC zastosowano technologię podwójnego, zasilanego bateryjnie czujnika hałasu, aby uzyskać efekt obecności podczas słuchania utworów. Słuchawki H.ear In i H.ear In NC będą dostarczane z kablem micro-USB, wkładkami dousznymi w rozmiarach zapewniających wygodne dopasowanie (XS, S, M, L), futerałem i klipsem.

Seria H.ear kładzie nacisk na najważniejsze szczegóły: zwartą konstrukcję połączoną z efektownym, sugestywnym wzornictwem, zwielokrotnioną dobrą jakością dźwięku. Być może formuła, którą stworzyło Sony, okaże się receptą na sukces serii H.ear.

 • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

 • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

 • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl