• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 29

    wrz

    2021

CES2015: Nowe produkty od Philipsa, House of Marley, Phiaton, JVC i Marshall

Philips na targach CES 2015 zaprezentował kilka ciekawych modeli. Na przykład Philips NC1L to pierwsze słuchawki z redukcją szumów niewymagające zasilania bateryjnego.

Sekret polega na tym, że urządzenie Philips NC1L podłącza się przez port Apple Lightning i jest ono zasilane z iPhone'a lub iPada, a ponadto konwertuje sygnał cyfrowy na analogowy wewnątrz urządzenia.

słuchawki z wykorzystaniem wbudowanego 24bit DAC.

Słuchawki Philips NC1L mają kompaktową, składaną konstrukcję i trzy tryby pracy: aktywna redukcja szumów, słuchanie otwarte (pozwala słyszeć szumy z otoczenia) oraz naturalny głos (do połączeń głosowych przy użyciu wbudowanego mikrofonu).

Aktywny system redukcji szumów

Składana konstrukcja

Dołączony pokrowiec

Model ten będzie kosztował około 300 dolarów. Philips rozszerzył również swoją ofertę Fidelio Hi-Fi. Philips Fidelio M2Ls to kolejny model, który można podłączyć bezpośrednio do urządzenia z systemem iOS za pomocą złącza Lightning.

Według Philipsa, dzięki wbudowanemu 24-bitowemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu, model ten "rozpoczyna rewolucję dźwięku wysokiej rozdzielczości w słuchawkach".

Słuchawki te będą wycenione na szacunkową kwotę 320 dolarów Kolejnym dodatkiem do serii Fidelio są ultrakompaktowe i lekkie składane słuchawki F1 o zamkniętej konstrukcji akustycznej.

Firma przywiozła również swój flagowy model pełnowymiarowy, Philips Fidelio X2, który już zebrał pochwały na zachodnich stronach poświęconych osobistemu audio.

Lekka, otwarta konstrukcja z welurowymi poduszkami nausznymi i 50-milimetrowymi przetwornikami z technologią Layered Motion Diaphragm zapewnia doskonały komfort i zrównoważony dźwięk klasy audiofilskiej.

Przewidywany koszt słuchawek to około 300 dolarów Tymczasem oferta sportowa Philips ActionFit została rozszerzona o modele Philips SHQ1300, Philips SHQ2300, Philips SHQ3300 i Philips SHQ4300 - cztery różne konstrukcje zapewniające komfort podczas każdego rodzaju treningu. Słuchawki zostały zaprojektowane z materiałów odpornych na wilgoć z powłoką antybakteryjną.

House of Marley również przygotował na CES2015 gamę nowych słuchawek.

Marley JOURNEY BT to wewnątrzkanałowe słuchawki Bluetooth z mikrofonem i 3-przyciskowym kontrolerem. Słuchawki są wyposażone w kątowe nauszniki i elastyczne wkładki douszne, które zapewniają wygodne i bezpieczne dopasowanie. Przewidywana cena $129

Marley JOURNEY BT

Douszne słuchawki Marley MYSTIC posiadają 9-milimetrowe przetworniki, kompaktową i ergonomiczną konstrukcję oraz zapewniają potężny dźwięk. Przewidywana cena 15$ Marley LITTLE BIRD to niedrogie i stylowe słuchawki douszne z 9.2 przetwornikami. Przewidywana cena 15$ Marley ROAR - model overhead z 40mm przetwornikami i uniwersalnym, jednoprzyciskowym zestawem słuchawkowym. House of Marley twierdzi, że model ten świetnie nadaje się do wszystkich gatunków muzyki. Przewidywana cena $40

Marley ROAR

Pełnowymiarowe słuchawki TRIBUTE firmy Marley charakteryzują się składaną konstrukcją z wygodnymi poduszkami nausznymi. Model premium zbudowany jest z aluminium i skóry pochodzącej z recyklingu i wyposażony w duże 50-milimetrowe przetworniki. Przewidywana cena to 250 dolarów. Marley LEGEND ANC to flagowy model dousznych słuchawek House of Marley. Stylowe i wygodne słuchawki z 40-milimetrowymi przetwornikami i aktywną redukcją szumów. Przewidywana cena to 299 dolarów.

Firma wprowadziła również kilka modeli głośników przenośnych i pokojowych z Bluetooth, Wi-Fi oraz obsługą platformy smart media Qualcomm AllPlay.

Chant BT Sport za 100 dolarów

Chant Mini. $50

JVC wprowadziło cztery nowe modele do swojej serii XTREME XPLOSIVES, charakteryzujące się solidną konstrukcją i portami Extreme Bass zapewniającymi potężne brzmienie basów. JVC HA-MR60X ($60) to pełnowymiarowy model z 50-milimetrowymi przetwornikami, natomiast JVC HA-SR50X ($50) to model napowietrzny z 40-milimetrowymi przetwornikami, oba wyposażone w uniwersalny, jednoprzyciskowy pilot i mikrofon dla urządzeń z systemem iOS lub Android.

Głośniki wewnątrzkanałowe JVC HA-FR202 (35$)/ JVC HA-FX102 (30$) wyposażone są w neodymowe przetworniki z 11mm membraną. HA-FX102 to standardowe słuchawki, natomiast HA-FR202 to uniwersalny, jednoprzyciskowy zestaw słuchawkowy. Oba modele są dostępne w kolorze niebieskim, czarnym, czerwonym, różowym lub fioletowym.

JVC wprowadza również na rynek nową gamę słuchawek zaprojektowanych z myślą o miłośnikach nocnego życia. Seria JVC XX Elation ("delight") będzie składać się z trzech modeli: JVC HA-SBT200X nauszny i bezprzewodowy (150$) z obsługą NFC, JVC SR100X nauszny (100$) i JVC HA-FR100X wewnątrzkanałowy (60$). Wszystkie modele mają oryginalny i efektowny design, potężny bas i pilot z mikrofonem. Phiaton przedstawił słuchawki dokanałowe Phiaton PS 202 NC (119$) z systemem aktywnej eliminacji szumów oraz Phiaton MS 100 BA armature (przetwornik ze zbalansowaną armaturą) (100$).

Phiaton MS 100 BA Phiaton PS 202 NC


Firma wprowadziła również 2 modele bezprzewodowe: Phiaton BT 330 NC modele na głowę wyposażone w aktywną redukcję szumów i składaną konstrukcję.

Aparat Phiaton BT 110 In-Canal jest wodoodporny, co czyni go świetnym rozwiązaniem do uprawiania sportu.


Marshall wypuszcza Major II, drugą generację swoich popularnych przenośnych słuchawek.

Obiecuje dźwięk z głębszym basem i czystszymi tonami wysokimi, ulepszoną ergonomię i większą niezawodność. Marshall Major II posiada odłączany skręcany kabel z zestawem słuchawkowym.

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl