• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 28

    maj

    2022

Słuchawki bezprzewodowe - Onkyo W800BT

W ostatnich latach wyraźnie wyodrębniła się grupa użytkowników, którzy preferują wyłącznie gadżety bezprzewodowe. Z myślą o tej grupie odbiorców firma Onkyo Japan, wspierana przez Gibson Innovation, zrewolucjonizowała słuchawki bezprzewodowe, wprowadzając na rynek najnowszy model słuchawek bezprzewodowych - Onkyo W800BT.

Sebastian Gruijters, szef działu Onkyo w Gibson Innovation, zaprezentował ten model: "Muzyka jest istotną częścią naszego życia, a dzięki najnowszej technologii W800BT wzmocni ten związek. William Gibson (pisarz science fiction - przyp. tłum.) powiedział kiedyś: "Przyszłość już tu jest. Nasze nowe słuchawki to pierwszy krok na niezbadanej drodze do przyszłości i jesteśmy dumni, że możemy zaprezentować ich potencjał na targach IFA 2015.

Nowy produkt firmy Onkyo wyróżnia się tym, że nie ma fizycznego połączenia między prawą i lewą słuchawką a używanym urządzeniem. Masywna obudowa słuchawek dousznych W800BT ma cylindryczny kształt przypominający duży tablet. W tylnej części słuchawki znajduje się wewnętrzny zaczep, który współgra z ogólną konstrukcją słuchawki, zapewniając doskonałe dopasowanie. Dzięki temu w naturalny sposób zmniejsza się ilość hałasu zewnętrznego. Nowe słuchawki Onkyo mają wbudowany mikrofon w prawej słuchawce, który może być używany do odbierania rozmów w trybie głośnomówiącym.

Słuchawki bezprzewodowe są wyposażone w wydajne przetworniki neodymowe o średnicy 8,6 mm, które zapewniają zrównoważony i dokładny dźwięk w zakresie 20 Hz-20 kHz. Deklarowana czułość aparatu W800BT wynosi 100 dB przy impedancji 32 omów. Wewnętrzna bateria wystarcza na 15 godzin rozmów, 12 godzin odtwarzania dźwięku i do 30 godzin czuwania. Szczególną uwagę należy zwrócić na futerał, który ma podobną konstrukcję jak słuchawki i pełni kilka funkcji. Służy zarówno jako walizka do przenoszenia i przechowywania, jak i jako stacja ładująca W800BT. Walizka ma wystarczającą rezerwę mocy dla kilku akumulatorów, dzięki czemu doskonale nadaje się do długich podróży służbowych.

Będzie on dostępny w europejskich sklepach w połowie listopada 2015 r.

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl