• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 11

    maj

    2021

Audio Technica ATH-AD2000

To było na rynku przez jakiś czas, ale w końcu dostaliśmy nasze cipki na tego potwora na świeżym powietrzu i umieścić go przez jego tempo's z różnych wzmacniaczy i muzyki. Czytaj dalej, aby przekonać się, czy ten beat jest bestią klasy średniej, którą wielu uważa za prawdziwą. #gallery-1 { margin: auto; } #gallery-1 .gallery-item { float: left; margin-top: 10px; text-align: center; width: 33%; } #gallery-1 img { border: 2px solid #cfcfcf; } #gallery-1 .gallery-caption { margin-left: 0; } /* patrz gallery_shortcode() w wp-includes/media.php */

24yn6si

Specyfikacja

Typ: Open-Air Dynamic Driver Jednostka głośnika: 53mm, cewka OFC-7N z uzwojeniem szpulowym Magnes: Neodymowy Pasmo przenoszenia: 5 - 45,000Hz Impedancja: 40 ohm Max. Moc wejściowa: 1000mW Wartość nadciśnienia wyjściowego: 102dB/mW (JEITA) Wtyczka: Mini/Standard pozłacany 2 Way Długość przewodu: Elastomer/OFC-6N+OFC/3.0m Waga netto (bez przewodu): 250g

Akcesoria

Odłączany wtyk telefoniczny

Krótkie i chude

Otwarty tył midfi monstera, który może czuć się jak w domu na Twoim ipodzie, tak jak wzmacniacz Fiio E9. Zapewniają bogatą prezentację ze średniej wielkości sceną dźwiękową, wyróżniają się w zakresie średnich tonów (w szczególności warstwowy śpiew harmoniczny w stylu Def Leppard i Bon Jovi), doskonałe rozciągnięcie basu, który uderza kiedy trzeba i dobre, gładkie tony wysokie bez odrobiny pikania czy sybilancji.

Opakowanie i jakość wykonania

Można to najlepiej opisać jako grę dwóch połówek lol.

Opakowanie zewnętrzne nie jest odpowiednie dla słuchawek wartych potencjalnie 600 dolarów. Sprawia wrażenie trochę taniego, w rzeczywistości nie bardzo taniego. Pudełko to tylko pudełko, prawda? Nieprawda - wystarczy zapytać Steve'a Jobsa, Audeze, Hifimana itp. To deklaracja intencji i tego, jak chcą zaprezentować słuchawki użytkownikowi. Opakowanie ad2000, choć jest wydajne, jest bardzo niemiłe.

Nadal nie jest to nic wielkiego, ponieważ słuchawki leżą w szafce na zawsze, ale byłoby miło dostać pudełko jak w przypadku HD650 lub HE5-LE.

Pomimo kilku bardzo skomplikowanych elementów na pierwszy rzut oka, takich jak system 3-d skrzydełek i nadrzędna rurka, puszki są naprawdę solidne w rękach i, choć w żaden sposób tego nie wypróbuję, sprawiają wrażenie, jakby mogły przyjąć upadek lub dwa i przetrwać lepiej niż inne puszki w tej samej kategorii.

Kubki posiadają zewnętrzną siatkę o strukturze plastra miodu wykonaną z metalu, co jest bardzo uspokajające i daje bardzo uderzający, unikalny wygląd fizyczny z boku.

Komfort

Mimo, że nie jest to porta-can to jest bardzo wygodny. System 3-d skrzydełek wykonuje świetną robotę, a dopasowanie jest miłe i przytulne. Jako duża otwarta puszka nie dążysz do izolacji i bezpiecznego dopasowania na zewnątrz, ale do wygodnego dopasowania na długi bieg, może przynajmniej na 2 - 3 godziny.

Dzięki welurowym poduszkom nausznym, które w porównaniu z moimi Staxami zapewniają minimalne pocenie się, mogę śmiało powiedzieć, że możesz trzymać je na głowie przez wiele godzin bez konieczności przeprowadzenia operacji korekcyjnej szyi i zakupu nowego zestawu uszu.

Dźwięk

Przy 40 omach te puszki są naprawdę łatwe do wysterowania z większości wzmacniaczy od e5 aż po topowe potwory lampowe. Oczywiście im wyżej w łańcuchu tym bardziej sq się poprawiają, ale możecie je mieć bezpiecznie wiedząc, że mogą żyć z większością podstawowych konfiguracji.

Testując z combo d1/a1 i wzmacniaczem at - h25d ath z podstawowym źródłem nextbase cdp i flac z mojego laptopa przeszedłem przez trochę AOR z lat 80-tych, takich jak Craaft, trochę nowszych rzeczy z The Verve i The Strokes, żeby zobaczyć co potrafią.

Otwarta tylna ścianka, więc nie ma izolacji, ale za to jest wspaniała, zwiewna prezentacja i scena dźwiękowa o średnich i dużych rozmiarach, która jest po prostu wystarczającą przestrzenią, aby dostać w twarz tymi wspaniałymi, bogatymi średnimi tonami, które krzyczą harmonią i świetną integracją.

Nie dają mi one początkowego wrażenia, że są puszką analityczną, co jest świetne - zostawmy to panu Staxowi. To wysokiej klasy puszka do zabawy z pięknym gładkim, zwiewnym brzmieniem i podejrzewam, że taka, która ma wysoce kontrolowany sq w zależności od ustawień. Naprawdę bardzo muzykalna.

Wysokie tony są błyszczące, ale nie przeszywające. Bardzo gładkie i przejrzyste, bez szarpania czy dominowania wrażeń słuchowych. Akustyczne utwory takie jak Corrosion Of Conformity's Volume Dealer - Stare Too Long brzmią tak soczyście i zachęcająco - to musi być duża siła tych słuchawek.

W kwestii basu ad2000 potrafią zejść nisko, nie nisko jak lcd2, ale bardzo nisko jeśli tego potrzebujesz, ale w bardziej zwarty i skupiony sposób. Dla tych, których kusi, aby pomyśleć, że o nie, kolejny plastik k702 jest fantastyczny, to się grubo mylicie - ciepło tych kolumn może sięgać aż do samego dołu IMO i to pomaga w całym wrażeniu słuchowym.

Wypróbowałem je z kilkoma utworami Christiny Aguilery z jej albumu Stripped z 2002 roku dla doświadczenia R&B i tak, uderzenie basu jest satysfakcjonujące bez poczucia, że zostało nadmiernie podkreślone dla bassheadów.

Szkoda, że jak na tak wysokiej klasy otwartą puszkę, scena dźwiękowa nie jest większa. To chyba jedyna rzecz, której brakuje. Z agresją średnich tonów wszystko może wydawać się walczące o to, by być ponad sobą i jako takie miałem wrażenie, że są nieco wolniejsze w radzeniu sobie z obszarami ataku i rozpadu. Może nie są to słuchawki do rozdrabniania i skomplikowanych solówek, bardziej typowe dla mocnych stron high-endowych Grado czy Staxa.

Podsumowując - słuchawki na każdą porę roku? Nie do końca, ale dla mnie blisko, na pewno miło mieć ciepłą otwartą puszkę z powrotem w kolekcji.

Ocena: [rating=4].

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl