• kontakt@ arkadiuszmakowski.czest.pl
  • 19

    maj

    2021

Elements C-12 IEM firmy Signature Acoustics

Pamiętam, jak po raz pierwszy wrzuciłem nieznany, drewniany IEM na środek stołu w lokalnej kawiarni z kilkoma kolegami z forum. Siedział tam przez jakąś godzinę nietknięty, aż ktoś bez słuchawek do demonstracji nagle ogłosił "o, ma czerwony kabel, co to jest?". Ignorując raczej płytką reakcję konsumenta powiedziałem po prostu "to "Po-Po", drewniana słuchawka z Chin, chcesz spróbować?". Po około 10 minutach "Po-Po" były już w obiegu wśród wszystkich i stały się gwiazdą tego dnia, a raczej niespodzianką tygodnia. Mniej więcej rok później Hisoundaudio Po-Po są oficjalnie dostępne w naszym lokalnym sklepie ze słuchawkami, Egghead, sprzedawane na całym świecie i faktycznie są to bardzo szanowane, budżetowe słuchawki z zaskakująco bujnym i ciepłym basem za okazyjną cenę.

Cóż, dziś na stół wrzucam kolejne nieznane słuchawki wokółuszne, tym razem od indyjskiego guru audio ProAudioHome (znanego również jako Pristine Note) i nazywa się to Elements C-12 z ich serii Signature Acoustics. Wyceniony na SRP R.3498.60 (choć w czasie pisania jest poniżej 3k teraz) mam zamiar nadstawić karku i powiedzieć, że jest to kolejny z tych uśpionych hitów, podobnie jak Po-Po z Hisoundaudio.

Teraz, kiedy mówię, że z Indii, to nie jest chiński OEM IEM rebranded i odsprzedaży w cyniczny sposób. Gdyby tak było, prawdopodobnie nie zwróciłbym na nie uwagi, ponieważ jest ich tak wiele, że kupujesz praktycznie to samo i to trzykrotnie. To co mnie zaciekawiło to fakt, że zespół Pristine Note zapewnił mnie, że jest to produkt w 100% wyprodukowany w Indiach i za to zdejmuję czapkę z głowy i mówię "Badhi ho!", ponieważ szczerze mówiąc zrobienie słuchawek i wypuszczenie ich na rynek, które reprezentują ciebie i to o co ci chodzi nie jest tak łatwe jak myślisz. Chłopaki, którzy za tym stoją spędzili około 18 miesięcy, aby to wszystko było tak jak trzeba i po około 50 solidnych godzinach spędzonych na wypalaniu i wielu godzinach słuchania mogę szczerze powiedzieć, że myślę, że udało im się to zrobić jak na pierwszy projekt.

  • Służę pomocą w wyposażaniu sal konferencyjnych, biur i domów w sprzęt audio - video

  • W swoim portfolio posiadam dziesiątki zadowolonych klientów

  • Podwykonawcy zajmują się pełnym zapleczem technicznym

O mnie
logo-footer

Arkadiusz Makowski - Twój przedstawiciel audio - video w województwie śląskim! Zapraszam do współpracy!

Najpopularniejsze kategorie
Polecamy
© Copywright Arkadiusz Makowski.Wszelkie prawa zastrzeżone. E-mail: kontakt@arkadiuszmakowski.czest.pl